Program pro školy a školky

Naše poslání

Věříme, že každé semínko zasazené dnes může vyklíčit v životní lásku k zahradničení. Rádi bychom podpořili školy a školky, které u dětí probouzejí zájem o rostliny a přírodu. Naším cílem je, aby každá vysazená rostlinka otevřela dveře k objevování, učení a růstu. Proto jsme připravili speciální program pro školy a školky, díky kterému mohou vybraný sortiment nakoupit za zvýhodněnou cenu.
depositphotos_383126010-stock-photo-little-boy-helping-his-grandfather

Spolupráce se školami a školkami

Nadšené ohlasy od mateřských a základních škol, které se s námi podělily o své úspěchy ve školních zahradách, nás inspirovaly k zavedení speciálního programu určeného pro vzdělávací instituce, který podporuje jejich zahradnické projekty.

Získejte slevu na vybraný sortiment

Registrací do našeho programu získají školy a školky výhodnější cenové podmínky na široký sortiment produktů. Nabízíme slevy 20 až 30 % na semena, cibulky, hlízy, živé rostliny a také na pomůcky z naší speciální kategorie Pro děti.

Jak se zapojit

Pokud jste zástupcem vzdělávací instituce, ať už školy, školky, nebo domu dětí a mládeže, neváhejte se zaregistrovat do našeho programu. Stačí vyplnit registrační formulář. Po schválení registrace získáte přístup k výhodnějším cenám a podpoříte tak zájem o zahradnictví u dětí.