Sirupy KITL

8 položek celkem
Kitl BEZOVÝ KVĚT 500ml
129 Kč / ks

Hustý sirup z BIO bezových květů, ručně sbíraných ve vlastních sadech. Připravte si vynikající osvěžující limonádu, která potěší nejen vaše chuťové pohárky.

307
Kitl GRAPEFRUIT 500ml
129 Kč / ks

Velmi osvěžující přírodní sirup zhotovený z grapefruitové šťávy a dužiny. Kromě domácí limonády vyzkoušejte také horký nápoj s kardamonem a plátkem citronu. Určitě si pochutnáte.

292
Kitl MÁTA 500ml
129 Kč / ks

Zamilujte se do chuti čerstvých lístků máty kadeřavé a připravte si lahodnou a zdravou domácí limonádu nebo horký nápoj z jedinečného sirupu Kitl.

301
kitl růže
139 Kč / ks

Květiny a speciálně růže dokáží potěšit snad každou ženu. Jsou nazývány královnami květin. Ale věděli jste že existuje růže, kterou můžete i pít? Zkuste své partnerce...

8692
Kitl VIŠEŇ 500ml
129 Kč / ks

Sladce omamný hustý sirup vykouzlí tu nejlepší domácí višňovou limonádu. Pouze přírodní složení a žádná chemie, to jsou sirupy Kitl.

304
Kitl ZÁZVOR 500ml
129 Kč / ks

Síla zázvoru v jedinečném přírodním sirupu Kitl, zhotoveném z čerstvě lisované šťávy kořene zázvoru v BIO kvalitě.

298
Kitl ČERNÝ RYBÍZ 500ml
Kitl ČERNÝ RYBÍZ 500ml
Momentálně nedostupné
129 Kč / ks

Přírodní hustý sirup s dužinou. Vychutnejte si lahodnou domácí limonádu díky poctivému složení s vysokým obsahem ovocné složky v podobě šťávy a dužiny z černého rybízu.

663
Kitl MALINA 500ml
Kitl MALINA 500ml
Momentálně nedostupné
139 Kč / ks

Chuťově vynikající hustý sirup z malin přinese léto do vašich sklenic. Sirup je vyráběn za studena, takže si zachovává své zdraví prospěšné látky.

295

Přírodní a zdravé poctivě husté sirupy vyráběné šetrným procesem podle tradičních receptur. To jsou sirupy Kitl. Obsahují vysoký podíl ovocné složky a jsou bez umělých barviv, sladidel a aromat. Působí blahodárně pro vaše zdraví a zároveň příjemně chutnají a voní. Sirup využijete k přípravě domácích limonád, osvěžujících koktejlů, ale i horkých nápojů.

Ze skromného podnikání se velmi rychle stala firma Syrob Kitl s širokou nabídkou nápojů, mastí, životabudičů a také sirupů. Mezi oblíbené syroby patří třeba Kitl zázvor či Kitl máta. Všechny jsou však vyráběné z lokálních BIO surovin, jen zázvor se přiváží z Indonésie.