Předprodej podzimních cibulovin. Využijte slevu 10 % s kódem PODZIM10 do 15. 7.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 21851 hodnocení
5
21468x
4
182x
3
44x
2
15x
1
142x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

HM Avatar autora Helena Mlejnková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2020
Již druhým rokem nakupuji v tomto obchodě a jsem velmi spokojená s kvalitou česneku i květin.Mohu jen vřele doporučit.Česnek byl výborný. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci. Přeji všem ať se jim daří.
MW Avatar autora Marcela Walachová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.10.2020
Jsem velice spokojená, krokusky přišly krásně zabalené ,cena bezkokurenční,děkuji.
JS Avatar autora Jitka Skálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.10.2020
Velmi kvalitní obchod, vše došlo v pořádku a pečlivě zabalené, včetně kanadských borůvek v květináčích. Česnek je zdravý, čistý, balený v síťkách a s popisem druhů. Cibuloviny rozdělené do tmavých papírových pytlíků s popisky. Obchod rozhodně doporučuji a ráda zde opět nakoupím.
ET Avatar autora Elena Tkáčiková Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 5.10.2020
Vôbec nie som spokojná ,veľa jahôd sa neprijalo
PD Avatar autora Pavla Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2020
????objednávala jsem různé cibuloviny. Vše skvěle zabalené, popsané. Cibule krásné, čisté. Již mám zasazeno, na výsledek si počkám do jara????
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2020
MB Avatar autora Mašková Blažena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.9.2020
Spokojena s letošním česnekem i s loňskými jahodami a též česnekem.
MP Avatar autora Miloslav Polata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.9.2020
doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.9.2020
HG Avatar autora Hana Glogerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.9.2020
SPOKOJENOST VELIKÁ .. DOPORUČUJI
HL Avatar autora Helena Lukáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
NL Avatar autora Nelja Lojoš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
*****
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
Avatar autora Ivo Švadlenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
Vše OK, dobrý obchod.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
Skvělé, rychlé, vše v pořádku
TV Avatar autora Tomas valuch Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
ZD Avatar autora Zivna Dagmar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
MT Avatar autora Martina Tomovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
Naprostá spokojenost
V Avatar autora Věra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
Objednala jsem 3 druhy česneku perfektně balené krásné hned jsem vyloupala 1kg Dukátu velké stroužky krásně ostré Havel a Jovan zatím nevím budu ale příští rok objednávat zase

Ovládací prvky výpisu

21851 položek celkem