Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
21851 hodnocení
5
21468x
4
182x
3
44x
2
15x
1
142x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Marcela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.6.2026
Moc bych vám chtěla poděkovat 😃👍vše dorazilo vždy včas a v pořádku😃👍 a budu objednávat i nadále 🌲☀️❤️
D
Dáša
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.6.2026
Jsem velice spokojená s rostlinkami . Vše dorazí v pořádku .
MP
Monika Paarova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2026
Vždy skvělé doručení, vše v pořádku
HK
Helga Kubešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2026
Jako vždy velká spokojenost rostlinama.
BZ
Beatrice Záhorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.6.2026
Jsem spokojená. Jahody jsem sázela koncem března a už bych měla krásné plody, kdyby mi je vždy den před úplným zčervenáním nesežrali kosaci (ale za to samozřejmě jahodárna nemůže) 😭😄
DP
Dana Pleslová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2026
Velká spokojenost s e-shopem i s kvalitou dodaného zboží
RŠ
Radim Štěpán
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.5.2026
Maximální spokojenost, skvělá komunikace, dodané růže ve výborné kvalitě
N
Nada
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2026
Objednala jsem 17 balení dosen-mizerné oddenky rostou 2
+ 2 hvězdníky jeden pěkný druhý hrozný
faktura 2026601529 cena 1812,00Kč
Jak mohu uplatnit reklamaci?
M
Martina
(Administrátor)
27.5.2026
Dobrý den,
mrzí nás, že nejste s doručenými rostlinami spokojená. Prosíme Vás o vyplnění reklamačního formuláře, který naleznete přímo na našem e-shopu, a přiložení fotografií rostlin.
Jakmile reklamaci obdržíme, budeme se jí co nejdříve zabývat a informujeme Vás o dalším postupu.
Děkujeme a omlouváme se za komplikace.
K
Karel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Zásilka nevypadala moc dobře, sazenice jahod zmrzlé, o to větší byla radost co udělaly na záhonu a milý dárek potěšil.
AM
Alena Machálková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Dobrý den, vše došlo v pořádku, protože mám zahradu ve vyšších polohách, jahody začínají kvést až teď, na cibuloviny se těším. Byla jsem spokojená se zabalením zboží.
Spokojenost!
Děkuji a příště zas.
AM
E
Eva
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2026
Strašné, strašné, strašné, již nikdy více!!!!!!!!!!!!!!!!
M
Michaela
(Administrátor)
19.5.2026
Dobrý den, prosím, můžete nám do e-mailu napsat, co přesně bylo s Vaší objednávkou špatně?
Děkujeme za Vaší zpětnou vazbu.
TK
Tomáš Kulhánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2026
Za mne naprostá spokojenost. Letos to sice trvalo déle, ale za to jahodníky luxusní! U konkurence co sem koupil v rychlosti tak kvalita na bodu mrazu. Jahodníky luxu! Rhododendron také! Naprostá spokojenost a vím, že mohu všem doporučit a už jinde neobjednávám.
MŠ
Marie Šimková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
Objednala jsem liliovky srstnaté, mimo jiné. Vše ostatní dorazilo v pořádku. Liliovek mělo být 5, přišly jen 4. Dvě z nich opravdu v ubohém stavu. Okamžitě jsem psala na váš e-mail. Bohužel se nestalo vůbec nic. Žádná reakce. Navíc jste mi poslali dotazník, jak jsem spokojená speciálně s liliovkou. Měl to být vtip????
M
Michaela
(Administrátor)
13.5.2026
Dobrý den, děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Je nám líto, že Vám objednávka nebyla v pořádku doručená. V e-mailové komunikaci vidíme, že Vám byl zaslán reklamační formulář, kterému se bude kolegyně co nejdříve věnovat.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklou situaci.
P
Patrik
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
Už nikdy…
A mažou tu negativní recenze..
M
Michaela
(Administrátor)
13.5.2026
Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci. Je nám líto, pokud jste s objednávkou nebyl spokojený. Prosím, můžete nám do e-mailu upřesnit, co přesně bylo s Vaší objednávkou špatně? Situaci jistě vyřešíme k Vaší spokojenosti.
Děkujeme.
GV
Gabriela Vilímková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2026
21. 4. jsem udělala objednávku, kterou jsem i zaplatila. Část objednávky byla skladem, část měla být k dispozici na přelomu duben / květen. Je 12. 5. a celá objednávka mi byla stornována! Takže skoro měsíc čekám na jahody, které mám zaplacené, jsou na skladě, a teď - když jsou sazenice všude přebrané - mi objednávku stornujete, ačkoliv jsem psala, že mi stačí poslat jen tu část, co je k dispozici. PARÁDA!!! Tomu říkám profíci a servis za 1.
M
Michaela
(Administrátor)
12.5.2026
Dobrý den,
děkujeme za Vaší reakci. Omlouváme se, že objednávka nebyla odeslána dříve. Stornována však byla na Vaše přání. Dne 11.5. jste nám psala e-mail, že chcete objednávku stornovat a vrátit peníze.
Děkujeme za pochopení.
MH
Monika Hložánková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
Objednávku jsem zaplatila 25.4.2026, což obchod potvrdil, od té doby nepřišla žádná informace o odeslání ani jiná komunikace, velmi neprofesionální a věřím, že se nejedná o podvod, požaduji vrácení platby.
M
Michaela
(Administrátor)
11.5.2026
Dobrý den, objednávky odesíláme v rozmezí 2–10 pracovních dní. Pokud jste si objednávku vytvořila 25.4., tak Vám bude odeslána nejpozději zítra.
Děkujeme za pochopení.
LS
Lenka Sezemská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.5.2026
VV
Vlastimil Vaněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.5.2026
IŠ
Irena Špačková
Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2026
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.5.2026
Obchod doporučuji. Příjemná komunikace, rychlá a věcná. Okamžité řešení při nějakém nedostatku rostlinky a ještě s dárečkem. Nakupuji už léta a ráda v tom budu pokračovat.
