Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Čemeřice v květináči

Jakmile se v zimě na pár dní oteplí, čemeřice hned vykvetou. Jsou to krásné rostliny, které můžete potkat, i když venku padá sníh. Pěstování čemeřice je přitom poměrně nenáročné a navíc můžete tyto rostliny pěstovat i v květináčiNa prodej nabízíme různé druhy této kouzelné rostliny i k vám do interiéru. 

Pěstování čemeřic v květináči je běžné, ačkoliv se obvykle spojuje s touto rostlinou spíše jako se zahradní trvalkou. Tuto skvostnou rostlinu můžete objevit v květináčích, zejména v období před Vánoci. I po odkvětu vyžaduje péči a zde je klíčové zajistit pro ni dostatečně prostorný květináč s kamínky na dně a humózním substrátem. Doporučujeme kolem rostliny vysypat mulč, který pomáhá udržet půdu déle vlhkou. V zimě je nezbytné zajistit čemeřici dostatek světla v interiéru a omezit přemísťování květináče. Při zálivce v zimě je důležité být obezřetný a pravidelně kontrolovat vlhkost půdy, abyste předešli plísním.

Vyberte si z naší nabídky níže čemeřice pro pěstování v květináči a zjistěte v našem článku více o tom, jak čemeřice pěstovat.

19 položek celkem

Cena

149150
1149150
HGC Frosty 79009
HGC Jacob 79023
HGC Malory 79024
HGC Merlin 79025