Kanadské borůvky

16 položek celkem
Kanadská borůvka 'Earlyblue'
169 Kč / ks

Velmi plodná raná odrůda kanadské borůvky s velkými, pevnými, tmavě modrými plody. Jedná se o jednu z nejstarších odrůd na trhu.

600
Kanadská borůvka 'Chandler'
189 Kč / ks

Největší borůvky plodí tato odrůda kanadských borůvek. Plody jsou aromatické, úžasně voní a ještě lépe chutnají. Pokud je všechny nesníte rovnou po utržení z keře, můžete je...

597
Kanadská borůvka 'Bluegold'
169 Kč / ks

Větší odrůda kanadské borůvky se středně velkými plody jasně modré barvy a jemně navinulé chuti. Potěší nás v polovině sezony.

513
Kanadská borůvka 'Nelson'
169 Kč / ks

Pozdní odrůda kanadské borůvky se středně velkými, fialovomodrými plody a velmi chutnou dužinou, která krásně a výrazně voní.

609
N0703168 100
169 Kč / ks

Tato ruská odrůda se vyznačuje vysokou kvalitou plodů, které mají sladkokyselou chuť.

78573
N0700765 100
169 Kč / ks

Skvělá odrůda, která je velmi přizpůsobivá a nenáročná.

78574
ISS 00906 14934
169 Kč / ks

Velice oblíbená raná odrůda borůvky protáhlejšího tvaru, která zraje už ke konci května.

6773
Kanadská borůvka 'Darrow'
169 Kč / ks

Pozdní odrůda kanadské borůvky, která vám svojí chutí nejvíce připomene ty lesní. Velké plody chutnají sladkokysele a jsou velmi osvěžující.

612
Kanadská borůvka 'Patriot'
169 Kč / ks

Nenáročná odrůda kanadské borůvky vhodná i pro úplné začátečníky. Lahodných, velkých plodů světle modré barvy se dočkáme již v červenci.

792
Kanadská borůvka 'Sierra'
169 Kč / ks

Středně raná odrůda kanadské borůvky s velkými, pevnými plody s intenzivním ojíněním. Pochutnejte si na nich jen tak, nebo si vyrobte lahodný džem.

603
Kanadská borůvka 'Duke'
189 Kč / ks

Raná odrůda kanadské borůvky s práškově modrými plody a vynikající chutí. Kromě přímé konzumace se skvěle hodí i pro výrobu džemů nebo zmrazení.

1000
Kanadská borůvka 'Bluecrop'
189 Kč –48 %
99 Kč / ks

Nejoblíbenější odrůda kanadské borůvky s sladkými a velmi chutnými plody se světlou dužinou. Skvěle chutnají přímo utržené z keře i v marmeládě.

606
Kanadská borůvka 'Aurora'
169 Kč / ks

Velmi pozdní odrůda kanadské borůvky s práškově modrými plody a vynikající chutí. Kromě přímé konzumace se skvěle hodí i pro výrobu džemů nebo zmrazení.

507
Kanadská borůvka 'Eliot'
169 Kč / ks

Velmi produktivní odrůda kanadské borůvky s velkými, světle modrými plody a vyváženou chutí.

78-113
Kanadská borůvka 'Osorno'
169 Kč / ks

Velmi produktivní odrůda kanadské borůvky s velkými, světle modrými plody a vyváženou chutí.

510
Kanadská borůvka 'Spartan'
189 Kč / ks

Raná odrůda kanadské borůvky s fialovomodrými plody, které vynikají lahodnou chutí. Skvěle chutnají přímo utržené z keře i v marmeládě.

999

Velké kanadské borůvky se chutí neliší od těch našich, lesních, jsou však podstatně větší a na rozdíl od lesních borůvek je možné je pěstovat na zahradách. Jedná se o cizosprašnou rostlinu, proto je vhodné mít na zahradě vysazeno víc odrůd kanadských borůvek. V našem e-shopu nabízíme sazenice borůvek s vysokým výnosem a odolností proti škůdcům i námrazám. Plody vynikají skvělou chutí, velikostí a barvou plodů.

Kanadské borůvky jsou plné vitamínů a minerálních látek a mají mimořádně příznivý vliv na naše zdraví. Zvyšují obranyschopnost, podporují růst dětí, jsou skvělé proti průjmu a únavě a diskutuje se i o jejich protirakovinných účincích. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení