Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Program pro školy a další organizace

Naše poslání

Věříme, že každé semínko či rostlinka zasazená dnes může vyklíčit v životní lásku k přírodě. Rádi bychom podpořili obce, města, školy, školky a další organizace, které probouzejí zájem o rostliny a přírodu. Proto jsme připravili speciální program, díky kterému mohou vybrané organizace nakoupit sortiment za zvýhodněnou cenu.

program pro školy a organizace

Spolupráce s obcemi, školami a dalšími organizacemi

Nadšené ohlasy od mateřských a základních škol, obcí a dalších organizací, které se s námi podělily o své úspěchy v zahradnických projektech, nás inspirovaly k zavedení speciálního programu. Tento program podporuje zahradnické projekty všech těchto organizací.

Získejte slevu na vybraný sortiment

Registrací do našeho programu získá vaše organizace výhodnější cenové podmínky na široký sortiment produktů. Nabízíme slevy 10 % na semena, cibulky, hlízy, živé rostliny a další vybraný sortiment.

Jak se zapojit

Pokud jste zástupcem obce, města, školy, školky, domu dětí a mládeže nebo jiné organizace, neváhejte se zaregistrovat do našeho programu. Pro registraci prosím vyplňte registrační formulář a napište na e-mail eshop@jahodarnabrozany.cz, že máte zájem o zvýhodněnou nabídku pro instituce a doplňte název vaší organizace a IČO. Po schválení registrace získáte přístup k výhodnějším cenám.