Rybíz

12 položek celkem
Rybíz 'Titania'
159 Kč / ks

Vysoce plodná pozdní odrůda černého rybízu s velkými bobulemi sladkokyselé chuti. Vyšlechtěna byla ve Švédsku a hodí se jak k přímé spotřebě, tak k dalšímu zpracování.

1268
Rybíz 'Jonkheer van Tets'
159 Kč / ks

Velmi raná odrůda červeného rybízu s velkými, aromatickými bobulemi v krásné, sytě červené barvě. Pochází z Holandska a je vhodný pro přímou spotřebu.

1799
Rybíz bílý 'Witte Hollander'
159 Kč / ks

Tato odrůda je velmi atraktivní díky svým téměř průhledným plodům a nenáročnosti.

11799
Rybíz 'Blanka'
159 Kč / ks

Pozdní rybíz vyšlechtěný na Slovensku, s dlouhými střapci a velkými bílými bobulemi nakyslé, aromatické chuti. Hodí se pro přímou konzumaci i ke zpracování.

1793
Rybíz 'Junifer'
159 Kč / ks

Středně raná odrůda červeného rybízu s velkými, jasně červenými bobulemi a šťavnatou dužinou plné, sladkokyselé chuti. Nejlépe chutná v marmeládě nebo sirupu.

1802
Rybíz 'Kozolupský'
159 Kč / ks

Raná odrůda červeného rybízu s velkými, sytě červenými a šťavnatými bobulemi. Pochází z České republiky a je vhodná jak pro přímou konzumaci, tak pro další zpracování.

1805
Rybíz 'Rovada' keřový
159 Kč / ks

Pozdní odrůda červeného rybízu se středně velkými, velmi šťavnatými bobulemi sladkokyselé chuti. Pochází z Holandska a je vhodná pro všestranné využití.

1265
Rybíz 'Rovada' stromkový
159 Kč / ks

Pozdní odrůda červeného rybízu se středně velkými, velmi šťavnatými bobulemi sladkokyselé chuti. Pochází z Holandska a je vhodná pro všestranné využití.

9972
Rybíz 'Triton'
159 Kč / ks

Středně raná odrůda černého rybízu se středně velkými až velkými sladkokyselými aromatickými plody. Pochází ze Švédska a je vhodná pro přímou spotřebu i konzervování.

1808
Rybíz 'Victoria'
159 Kč / ks

Středně raná odrůda bílého rybízu s velkými bělavými bobulemi svěží a kyselé chuti. Odrůda byla vyšlechtěna v České republice. Hodí se do marmelád a k dalšímu zpracování.

1796
Rybíz 'Weisse Versailles'
159 Kč / ks

Středně raná odrůda bílého rybízu s velkými bílými bobulemi lahodné, sladkokyselé chuti. Je ideální pro přímou konzumaci nebo do koláčů.

1259
13006484 DC WEB 01
159 Kč / ks

Velmi oblíbená raná odrůda keřovitého bílého rybízu nenáročná na pěstování. Hrozny jsou dlouhé se sladkokyselou chutí.

78-527

Rybíz patří mezi oblíbené ovoce a neměl by chybět na žádné zahrádce. Je to nenáročný keř, který snese slunce i polostín, na sluníčku bude ale lépe plodit. Červený, černý i bílý rybíz je plný vitamínů a skvěle chutná v buchtách, marmeládě i samotný. V naší nabídce najdete několik druhů sazenic rybízu, stačí si jen vybrat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení