Mnohokvětá růže Kordes 'Cremosa®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Skladem.

Plné a krásně tvarované květy v něžné krémově růžové barvě vykouzlí romantickou atmosféru na vaší zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnohokvětá růže Cremosa se pyšní oceněním ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat. Cremosa je romantická, krémově růžová či lososová růže dorůstající do výšky 70 cm a šířky 40 cm. Můžete ji pěstovat jak v záhonu, tak v květináči. Kvete opakovaně.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 70 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 6 cm
Barva růžová, lososová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: