Mnohokvětá růže Kordes 'Enjoy®' 2l kontejner

Neohodnoceno
Značka: Kordes Roses
279 Kč / ks 242,61 Kč bez DPH
Skladem

Nižší mnohokvětá růže, která na první pohled zaujme svým nezvyklým zabarvením do meruňkové až lososově červené barvy. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Enjoy® je mnohokvětá růže meruňkového až lososově červeného zabarvení, která se v dospělosti dorůstá 50 cm. Kvete poloplně a opakovaně. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Sluší jí to jak ve váze, tak v záhonku. V roce 2019 získala tato odrůda mezinárodní ocenění.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda polostín, avšak dobře snáší i horká stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště polostín až horké
Výška 50 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 4 cm
Barva lososová, červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: