Mnohokvětá růže Kordes 'Enjoy®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nižší mnohokvětá růže, která na první pohled zaujme svým nezvyklým zabarvením do meruňkové až lososově červené barvy. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Enjoy® je mnohokvětá růže meruňkového až lososově červeného zabarvení, která se v dospělosti dorůstá 50 cm. Kvete poloplně a opakovaně. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Sluší jí to jak ve váze, tak v záhonku. V roce 2019 získala tato odrůda mezinárodní ocenění.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda polostín, avšak dobře snáší i horká stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště polostín až horké
Výška 50 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 4 cm
Barva lososová, červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: