Mnohokvětá růže Kordes 'Garden of Roses®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 242,61 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Jemné lososové zbarvení této mnohokvěté růže doplňuje něžná vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kordes Garden of Roses je mnohokvětá růže, která byla firmou Kordes vyšlechtěna v roce 2006. V roce 2009 získala titul ADR, kterým jsou označeny růže nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Proto jsou vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek. Růže Garden of Roses se v roce 2011 stala růží roku v Anglii.

Kompaktní růže s plnými květy vyniká atraktivní lososovou barvou květů, kterou doplňuje něžná vůně. Uplatní se na záhonech i v květináčích. Roste v bohatě větvených a rovnoměrných keřících. Kvete opakovaně.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu.  Růže Garden of Roses je vhodná do polostínu či slunečného stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí **++
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 50 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 7 cm
Barva lososová, pastelově růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: