Mnohokvětá růže Kordes 'Gartenspaß®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mnohokvětá růže, která zaujme především nevšední hrou zářivých barev v tónech od žluté přes oranžovou až k intenzivně červené. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Gartenspaß® je mnohokvětá růže hrající barvami v tónech od žluté přes oranžovou až k intenzivně červené, která se v dospělosti dorůstá 80 cm. Kvete opakovaně a velmi dlouho vydrží v květu i při horkém počasí. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Skvěle se hodí do kombinace s trvalkami v ohnivých tónech.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné až horké
Výška 80 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 7 cm
Barva žlutá, oranžová, červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: