Parfuma růže Kordes 'Herzogin Christiana®' 2l kontejner

Neohodnoceno
449 Kč / ks 400,89 Kč bez DPH
Skladem

Krásná a romantická růže s pomponkovými květy v barvě růžové a krémově bílé. V její výrazné vůni jsou cítit sladké i citrusové tóny a ucítíte i vůni letního deště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfuma růže Herzogin Christiana je mnohokvětá růže s krásnými pomponkovými květy v něžných tónech růžové a krémově bílé. Základ vůně tvoří sladké růžové tóny, které se rozvíjí do neobvyklých ovocných tónů v hlavě. Srdce je tvořeno jemnou vůní citronu a šampaňského s nádechem černého bezu a zralých malin a svěží vůní čerstvých jablek a letního deště. Růže kvete opakovaně a je možné ji pěstovat jak v záhoně, tak v květináči.

Růže Herzogin Christiana získala v roce 2015 ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně ***
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 70 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 4 cm
Barva růžová, bílá, krémová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: