Půdopokryvná růže Kordes 'Knirps®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Skladem

Vytvořte si krásné girlandy s touto purpurovou kráskou. Atraktivní drobné květy kvetou opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Půdopokryvná růže Knirps byla vyšlechtěna v roce 1997 a v roce 2004 získala ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat. Tato ideální růže se skvěle hodí na okraje zídek, neboť její atraktivní purpurové květy tvoří krásné girlandy. Růže kvete opakovaně.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště polostín až horké
Výška 30 cm
Šířka 60 cm
Velikost květu 3 cm
Barva červená, fialová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: