Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 4
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
501
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
436
Barva květu
Bílá
139
Červená
84
Růžová
106
Fialová
74
Žlutá
111
Modrá
32
Oranžová
49
Zelená
9
Černá
5
Mix barev
41
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
32
Březen
127
Duben
268
Květen
282
Červen
157
Červenec
160
Srpen
95
Září
37
Říjen
5
Listopad
2
Prosinec
9
Mrazuvzdornost
Ano
449
Ne
34
Částečně ano
11
Stanoviště
Slunce
472
Polostín
366
Stín
28
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Výška rostliny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
29
15 cm
25
20 cm
49
25 cm
24
30 cm
74
35 cm
18
40 cm
185
45 cm
21
50 cm
126
55 cm
3
60 cm
103
70 cm
17
80 cm
31
90 cm
33
100 cm
54
110 cm
15
120 cm
21
130 cm
4
140 cm
4
150 cm
8
160 cm
0
170 cm
0
180 cm
1
200 cm
3
75 cm
0
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
0
300 cm
1
60
1
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
501
Výpis produktů
Lužanka žlutá 'Sternbergia lutea' 3 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
33 Kč / 1 ks
Do košíku
80654
Narcis 'Polar hunter' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3509
Okrasný česnek 'Party Balloons' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
78-3643
Sasanka věncová 'The Governor' 15 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,60 Kč / 1 ks
Do košíku
80941
Tulipán 'Burgundy lace' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-956
Tulipán 'Yellow pomponette' 5 ks
Skladem
od
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11 Kč / 1 ks
Detail
13668/10/
Krokus 'Korolkowii' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3494
Mix botanických narcisů 30 ks
Skladem
od
179 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 5,97 Kč / 1 ks
Detail
13353/8/1
Mix modřenců 30 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,63 Kč / 1 ks
Do košíku
79656
Modřenec 'Muscari Latifolium' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
3881
Modřenec 'Muscari Mountain Lady' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
28960
Narcis 'Paperwhite Ziva' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-874
Tulipán 'Banjaluka' 5 ks
Skladem
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
3578/11/
Tulipán 'Lady Waldorf Astoria' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3616
Tulipán 'Linifolia' 5 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Do košíku
25514
Krokus 'Lilac Beauty' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-880
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Golden Splendour' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
78516
Mix duhovnic 30 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,63 Kč / 1 ks
Do košíku
78908
Mix sasanek 'De Caen' 50 ks
Skladem
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,38 Kč / 1 ks
Do košíku
79430
Narcis 'Slim Whitman' 5 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81552
Pivoňka 'Coral charm' 1 ks
Skladem
189 Kč
/ balení
Do košíku
78-470
Řebčík královský 'Lutea imperialis' 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-282
Tulipán 'White prince' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
24669
Duhovnice 'Venus' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78358
Kalokvět 'Polar ice' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
78-491
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Arabian knight' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78-289
Modřenec 'Muscari Siberian Tiger' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-714
Puškinie 'Libanotica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78794
Hyacint 'Miss saigon' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-255
Krokus 'King of the striped' 10 ks
Skladem
od
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 4,90 Kč / 1 ks
Detail
21804/6/7
Lilie 'Lady alice' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
78-558
Lilie 'Pearl Frances' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80925
Mix ifeiónů 50 ks
Skladem
229 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,58 Kč / 1 ks
Do košíku
9142
Mix plnokvětých narcisů 50 ks
Skladem
od
439 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,78 Kč / 1 ks
Detail
3941-12-
Narcis 'First date' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28981
Narcis 'Goblet' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28966
Narcis 'Orangery' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-247
Okrasný česnek 'Akita' 1 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Do košíku
78-3640
Pryskyřník 'Ranunculus white' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3381
Tulipán 'Bendigo' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-908
Tulipán 'Candela festival' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3347
Tulipán 'Elegant lady' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
9334/10/
Tulipán 'Miranda' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78348
Tulipán 'Queensland' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-216
Tulipán 'Stresa' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Detail
3560/10/
Kosatec 'Blue magic hollandica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1106
Lilie 'Pink Flight' 1 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Do košíku
78-885
Lilie 'Roselily Cecilia®' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78-3588
Mix kosatců 50 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
2,78 Kč / 1 ks
Do košíku
1748
Modřenec 'Muscari Blue Spike' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-712
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 11.
1
4
11
501
položek celkem
Nahoru