Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Mnohokvětá růže Kordes 'Cherry Girl®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásná mnohokvětá růže s plnými červenými květy, které dlouho drží svůj tvar. Velmi oblíbená a úspěšná odrůda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnohokvětá růže Cherry Girl je poměrně nová odrůda, která rychle získala úspěch. O tom svědčí i ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat. Růže má plné červené květy, které kvetou opakovaně. Můžete ji pěstovat jak v záhoně, tak v květináči na terase.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 70 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 6 cm
Barva červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: