Mnohokvětá růže Kordes 'Impala®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Skladem

Něžná mnohokvětá růže v meruňkových tonech vyniká především svými plnými květy a vysokou odolností vůči chorobám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kordes Impala byla firmou Kordes vyšlechtěna v roce 2019. V tom samém roce získala také titul ADR, kterým jsou označeny růže nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Proto jsou vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek.

Keřovitá vzpřímená růže je atraktivní meruňkovou barvou svých plných květů v mnohočetných květenstvích. V kombinaci s vysokou odolností vůči chorobám a slunci bude ozdobou každé zahrady. Dobře se hodí také i do smíšených záhonů s trvalkami nebo do květináčů na balkon či terasu.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu.  Růže Impala dobře zvládá i horké a slunečné stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 80 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 7 cm
Barva oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: