Mnohokvětá růže Kordes 'Petticoat®' 2l kontejner

Neohodnoceno
Značka: Kordes Roses
279 Kč / ks 242,61 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vykouzlete si na zahradě krásný krémově bílý závoj z růží Petticoat, jejichž květy jsou ve tvaru nařasených sukýnek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnohokvětá růže Petticoat byla vyšlechtěna v roce 2004 a v tom samém roce získala ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat. Růže Petticoat má plné, krémově bílé květy, které kvetou opakovaně. Rostlina zvládá extrémní horka a je vhodná i do květináče nebo jiné nádoby.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 70 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 7 cm
Barva bílá, krémová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: