Mnohokvětá růže Kordes 'Solero®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Okouzlující růže s citronově žlutými květy a tmavě zelenými listy rozzáří každou zahradu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růži Kordes Solero vyšlechtila v roce 2009 firma Kordes. Ve stejném roce prošla tato růže mezinárodní zkouškou kvality růží ADR. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné.

Nostalgické bohaté květy žluté barvy doplňují tmavě zelené listy, které vynikají dobrým zdravím. Huňatý keřík dorůstá do výšky 70 cm. Po přivonění vás potěší jemná citrusová vůně.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže Solero je vhodná do polostínu až slunečného stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 70 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 6 cm
Barva žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: