Pečené čaje , Strana 2

22 položek celkem
VANILKOVÁ JAHODA 60ML
28 Kč / ks

Čaj plný léta si můžete užít v horkých měsících s ledem nebo minerální vodou, v zimě jako horký nápoj. Sladké aroma vanilky krásně doplňuje sladkokyselou chuť jahod.

78-360
VIŠEŇ S KARDAMOMEM 60ML
28 Kč / ks

Příjemně trpko-kyselá chuť kousků višní je doplněna orientální vůní kardamomu. Vychutnejte si propojení domácího ovoce s exotickým kořením.

78-361
ČERNÝ RYBÍZ S KARDAMOMEM 60ML
28 Kč / ks

Kyselejší chuť vitaminy nabitého černého rybízu je skvěle doplněna intenzivním exotickým kardamomem. Skvělý čaj pro ty, kteří rádi objevují nové kombinace chutí.

78-348
DÁRKOVÉ BALENÍ MIX 6X60ML
199 Kč / ks

Výběr šesti různých příchutí čajů potěší každého čajomila. Tato sada je voňavým a chutným, navíc trvanlivým dárkem k svátku i dalším příležitostem.  

78-363
JAHODA SE SKOŘICÍ 60ML
28 Kč / ks

Sladká chuť jahod našla pikantního spojence ve skořici. Vy si tuto harmonickou dvojku, která krásně voní i chutná, můžete užít v lahodném nápoji.

78-351
VÁNOČNÍ BALENÍ BÍLÉ MIX 6X60ML
199 Kč / ks

Směs oblíbených pečených čajů můžete nadělit jako vánoční dárek. Je zabalena v bílé dárkové krabici, v barvě sněhových vloček.

78-364
VÁNOČNÍ BALENÍ ČERVENÉ MIX 6KSX60ML
199 Kč / ks

Výběr šesti pečených čajů potěší obdarované delikátní chutí a vůní. Čaje jsou zabaleny v dárkové krabici tradiční vánoční červené barvy. 

78-365

Pečené čaje neobsahují chemické konzervanty a jsou vyráběny ručně z kvalitních surovin, které prošly přísnou kontrolu. Z nápojových koncentrátů připravíte aromatický čaj plný ovoce, horký pro zahřátí nebo studený k osvěžení.

Babiččiny ovocné čaje odebíráme od společnosti Gemiral, která se jejich výrobě věnuje od roku 2005. Čaje jsou vyráběny unikátním postupem podle originálního receptu, z pečlivě vybraných surovin od prověřených dodavatelů. Babiččiny čaje budou vašim zdravým společníkem v zimě i létě.