Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Půdopokryvná růže Kordes PÁLAVA 'Bentheimer Gold®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krásná, zářivě oranžová růže pokřtěná v roce 2016 ve Velkých Pavlovicích na růži Pálava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mnohokvětá růže Bentheimer Gold, neboli růže Pálava, má krásnou měděnou barvu a vyznačuje se skvělým zdravím. Růže kvete opakovaně a hodí se do plošných výsadeb. V roce 2015 získala ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat. Cremosa je romantická, krémově růžová či lososová růže dorůstající do výšky 70 cm a šířky 40 cm. Můžete ji pěstovat jak v záhonu, tak v květináči. Kvete opakovaně.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až horké
Výška 70 cm
Šířka 60 cm
Velikost květu 8 cm
Barva oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: