Keřová růže Kordes 'Roter Korsar®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Záplava sytě červených květů, které si uchovávají svou barvu i ve velmi horkém letním počasí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keřová růže Roter Korsar má bezkonkurenční množství květů. Jejich sytě červená barva se nemění i za letního horka. Růže kvete opakovaně, pro podporu dalšího kvetení je však vhodné odrostlé květy ostříhat, jinak se tvoří šípky. Růže získala ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 150 cm
Šířka 80 cm
Velikost květu 9 cm
Barva červenáá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: