Miniaturní růže Kordes 'Amica®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Romanticky růžová miniaturní růže s krásnými květy je vhodná i do polostínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miniaturní růže Kordes Amica byla vyšlechtěna firmou Kordes. Mezinárodní zkouškou kvality růží ADR prošla v roce 2017. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné.

Tato vynikající odrůda nižší mnohokvěté růže kvete opakovaně v mnohočetných květenstvích růžové barvy. Kompaktní keříky dorůstají výšky přibližně 50 cm. Pěstovat ji můžete na záhonech i skalkách a skvěle se hodí také do nádob na vaši terasu či balkon.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růži Kordes Amica nevadí polostín ani déšť.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

 

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 50 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 4 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: