Miniaturní růže Kordes 'Charmant®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nostalgická miniaturní růže, která zaujme bohatými a plnými květy starorůžové barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miniaturní růže Kordes Charmant byla vyšlechtěna v roce 1999 firmou Kordes. Mezinárodní zkouškou kvality růží ADR prošla v roce 2004. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Proto jsou vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek. Růže Kordes Charmant také zvítězila v několika mezinárodních soutěžích.

Květy, které kvetou opakovaně, svým šálkovitým tvarem a něžnou starorůžovou barvou dodávají růži nostalgický charakter. Po přivonění vás překvapí jemná nasládlá vůně. Růže je ideální pro pěstování na záhonech i v květináčích.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže Kordes Charmant je vhodná do polostínu.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 50 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 4 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: