Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Miniaturní růže Kordes 'Pepita®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Romantická miniaturní růže s bohatými a plnými květy vyniká naprosto zdravým listem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kordes Pepita je miniaturní růže, která byla firmou Kordes vyšlechtěna v roce 2004. Ve stejném roce získala také titul ADR, kterým jsou označeny růže nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Proto jsou vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek. Růže Kordes Pepita také zvítězila v mnoha mezinárodních soutěžích.

Tmavě zelené listy této růže ladí k malým plným kvítkům růžové barvy. Její využití je široké, skvěle se hodí na záhon, ale také do nádob na váš balkon či terasu.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže Kordes Pepita dobře roste na plném slunci i v polostínu.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 50 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 3 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: