Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Miniaturní růže Kordes 'Roxy®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výrazná miniaturní růže okouzlí záplavou purpurových květů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Roxy patří k nové generaci růží s nízkém vzrůstem a velkým množstvím malých květů. Vyšlechtila ji firma Kordes v roce 2007, v následujícím roce pak prošla mezinárodní zkouškou kvality růží a získala titul ADR, který zaručuje její krásu, odolnost a kvalitu.

Kompaktní keřík dorůstá do výšky 40 cm. Růže vyniká velkým množstvím sytě růžových kvítků, jejichž barva nebledne. Drobné a bohaté jsou také její listy, které vydrží až do silných mrazů. Tato růže obohatí každou zahradu, skalku, terasu nebo balkon. Zasadit ji můžete také do květináčů.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže Kordes Roxy dobře roste na plném slunci i v polostínu.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 40 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 4 cm
Barva růžová, fialová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: