Parfuma růže Kordes 'Königin Marie®' 2l kontejner

Neohodnoceno
449 Kč / ks 400,89 Kč bez DPH
Předobjednávka. Zasíláme v měsíci duben.

Velkokvětá růže ve světlejších barevných odstínech růžové. Její vůně vás ohromí svou ovocnou intenzitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Königin Marie je velkokvětá růže ve světlejších barevných odstínech růžové, která se v dospělosti dorůstá 80 cm. Její vůně vás překvapí ovocnou intenzitou. V základu ucítíte zemité tóny, patchouli a klasickou růži. Postupně se vám vůně otevře do ovocných tónů a můžete ucítit litchi či jablko s krémovým zakulacením. Kvete opakovaně. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně ***
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště slunečné
Výška 80 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 9 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: