Sušené kováři 100 g
Detailní popis produktu
Sušené hřiby kováři od Pavla Sándora z panenské přírody Českého lesa. Sbírané s respektem k houbařské tradici. Šetrně usušené tak, aby si zachovaly svou typickou vůni i výraznou chuť.
Hřib kovář patří mezi nejcennější houby českých lesů. Má pevnou dužninu a výrazné aroma, které se sušením ještě více zvýrazní. Houby stačí před použitím namočit a poté přidat do omáčky, polévky či k masu. Každé jídlo získá autentickou chuť lesa.
- Hmotnost: 100 g
- Skladování: v suchu a temnu při teplotě 1–20 °C.
- Minimální trvanlivost do: 09/2025
Pavel Sándor se zpracováním lesních plodů a hub zabývá již mnoho let. Dary a přebytky přírody proměňuje v poctivé produkty pro všechny, kteří si chtějí vychutnat chuť čerstvě nasbíraných hub i mimo sezónu. A myslí i na ty, co se do lesa nedostanou. Houby neobsahují žádné škodliviny, jsou nasbírány v těch nejčistších lesích.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
