Velkokvětá růže Kordes 'Souvenir de Baden Baden' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Skladem

Jedinečná čajová růže pro romantické chvilky. Krajkové květy jsou v jemných pastelových odstínech růžové, krásně nasládle voní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkokvětá růže Souvenir de Baden Baden udělá ze všedního okamžiku nezapomenutelný. Krásná nasládlá vůně krajkových květů navodí romantickou atmosféru. Květy v sobě spojují pastelové barvy v odstínech krémové a růžové, kvetou opakovaně. Růži můžete pěstovat i v květináči. Růže získala ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně **+
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 100 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 10 cm
Barva růžová,bílá/krémová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: