Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 2
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
210
položek celkem
Cena
15
Kč
529
Kč
1
15
529
Na skladě
91
Barva květu
Bílá
225
Červená
158
Růžová
210
Fialová
139
Žlutá
157
Modrá
46
Oranžová
72
Zelená
16
Černá
7
Mix barev
76
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
0
Únor
8
Březen
16
Duben
59
Květen
79
Červen
78
Červenec
121
Srpen
100
Září
70
Říjen
21
Listopad
8
Prosinec
3
Mrazuvzdornost
Ano
124
Ne
71
Částečně ano
12
Stanoviště
Slunce
192
Polostín
98
Stín
17
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
7
Únor
30
Březen
108
Duben
147
Květen
146
Červen
146
Červenec
39
Srpen
42
Září
117
Říjen
113
Listopad
106
Prosinec
53
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
4
15 cm
3
20 cm
13
25 cm
8
30 cm
30
35 cm
7
40 cm
57
45 cm
10
50 cm
45
55 cm
0
60 cm
39
70 cm
21
80 cm
23
90 cm
40
100 cm
50
110 cm
29
120 cm
28
130 cm
4
140 cm
5
150 cm
7
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
3
200 cm
0
75 cm
0
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
0
300 cm
0
60
0
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
210
Výpis produktů
Tulipán 'Blushing Artist' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3609
Tulipán 'Cairns' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3346
Tulipán 'Huis ten Bosch' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78347
Tulipán 'Mata hari' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
25517
Hyacint 'Jan bos' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-253
Lilie 'Josephine' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80882
Okrasný česnek 'Purple Rain' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
9202
Tulipán 'Drakensteyn' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78387
Lilie 'Bentley' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80848
Tulipán 'Cabanna' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3345
Tulipán 'Double Shake' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79659
Tulipán 'Love Whisper' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3621
Ifeion 'Charlotte Bishop' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78360
Tulipán 'Wind of Change' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29897
Duhovnice 'Hogard' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9112
Frézie 'Double pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-663
Okrasný česnek 'Schubertii' 3 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Do košíku
78368
Tulipán 'Newcastle' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ ks
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29888
Frézie 'Single Pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78727
Hyacint 'Fondant' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
79442
Hyacint 'Pink Surprise' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-973
Krokus 'Roseus' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3496
Lilie 'Tinilco' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
947
Okrasný česnek 'Powder Puff' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3395
299 Kč
–10 %
Pivoňka 'First Arrival' 1 ks
Skladem
269 Kč
/ balení
Do košíku
78-3499
Tulipán 'Foxtrot' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
19796/10/
Lilie 'Morpho pink' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
929
Lilie 'Pink Planet' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
9979
Lilie 'Rosella's Dream' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80937
Tulipán 'Joint Division' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29885
Hyacint 'Pink pearl' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-257
Hyacint 'Splendid Cornelia' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3392
Lilie 'Manitoba Morning' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80968
Lilie 'Salmon Party' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
78335
Mix Romantický venkov
Skladem
529 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,58 Kč / 1 ks
Do košíku
81556
Hvězdník 'Amore' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
219 Kč
/ balení
Do košíku
2447
Hvězdník 'Appleblossom' 1 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Do košíku
2453
Hvězdník 'Dance Valley' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
80864
Hvězdník 'Elsa' 1 ks
Skladem
169 Kč
/ balení
Do košíku
80865
Hvězdník 'Estella' 1 ks
Skladem
239 Kč
/ balení
Do košíku
80863
Lilie 'Foxtrot' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9996
JIŽ ZLEVNĚNO
Amacrinum 'Howardii' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
13812
Více za méně
Begónie 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
12033
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bouton de rose' 2 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
14,50 Kč / 1 ks
Detail
5081
Brambořík podzimní 'Cyclamen cilicium' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-279
Brambořík podzimní 'Cyclamen hederifolium' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
3875
Bukvice lékařská v květináči
Vyprodáno
139 Kč
/ ks
Detail
81324
Čemeřice 'Double Ellen Picotee' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78555
Čemeřice 'Double Ellen Pink' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
11442
Čemeřice 'Double Ellen Red' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78550
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 5.
1
2
5
210
položek celkem
Nahoru