Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Mnohokvětá růže Kordes 'Für Elise®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Záhonová mnohokvětá růže s klasickým plným květem výrazně růžovo-červené až purpurové barvy a krásné vůně. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Für Elise®je záhonová mnohokvětá růže ve výrazné růžovo-červené až purpurové barvě, která se v dospělosti dorůstá 70 cm. Kvete opakovaně. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Sluší jí to jak ve váze, tak v záhonku. Jde o klasickou odrůdu růže s typickou krásnou vůní. Růže nese své jméno díky spolupráci s městem Bonn k připomenutí významného hudebního skladatele Ludwiga van Beethovena.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunná stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně **+
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 70 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 7 cm
Barva červená, fialová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: