Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Mnohokvětá růže Kordes 'Coral Lions-Rose' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Mnohokvětá růže v korálově oranžové barvě s tmavě zelenými listy a nádhernými plnými květy kalíškového tvaru. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Coral Lions-Rose je mnohokvětá růže v nádherné korálově oranžové barvě, která se v dospělosti dorůstá 80 cm. Kvete opakovaně. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Má tmavě zelené listy a nádherné plné květy kalíškového tvaru. Vyznačuje se neúnavným kvetením od jara až do podzimu, takže pokud chcete neustálé prozáření vaší zahrady, tohle je jistě ta správná volba. Sluší jí to jak ve váze, tak v záhonku.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 80 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 8 cm
Barva korálově oranžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: