Mnohokvětá růže Kordes 'Sunmaid®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výrazně žlutá růže s bohatými květy dodá vaší zahradě jedinečný půvab.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růži Kordes Sunmaid vyšlechtila firma Kordes. V roce 2018 prošla tato růže mezinárodní zkouškou kvality růží ADR. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné.

Tato mnohokvětá růže vyniká dobrým zdravím. Po přivonění ucítíte jemnou vůni. Výborná odolnost této rostliny umožňuje pěstování i na částečně zastíněném stanovišti. Je vhodná do smíšených záhonů.

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže Sunmaid dobře snáší polostín až slunečné stanoviště.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště polostín až slunečné
Výška 70 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 6 cm
Barva žlutá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: