Parfuma růže Kordes 'Constanze mozart®' 2l kontejner

Neohodnoceno
449 Kč / ks 400,89 Kč bez DPH
Skladem

Něžná kráska v porcelánově růžovém vybarvení vás vedle své krásy nadchne i omamnou vůní, která je plná překvapení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfuma růže Constanze Mozart je skutečně krásná floribunda s něžným, porcelánově růžovým zbarvením. První přivonění je velmi osvěžující. Pocítíte směs šampaňského a čerstvého vzduchu po horkém letním dešti, které jsou nasáklé intenzivní vůní citronové verbeny. Následně se vůně otevírá do ovocných tónů, připomíná zralé mirabelky, sladké švestky a meruňky. Vůně je zakulacena nádechem vanilkového heliotropia a mladými květy chmelu. Růže nejvíce voní odpoledne. Kvete opakovaně a pěstovat ji můžete jak v záhoně, tak v květináči.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně ***
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 80 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 8 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: