Parfuma růže Kordes 'Gartenprizessin Marie-José' 2l kontejner

Neohodnoceno
Značka: Kordes Roses
449 Kč –33 %
3176 5 parfuma ruze kordes gartenprizessin marie jose 2l kontejner
449 Kč –33 % 299 Kč / ks 260 Kč bez DPH
Skladem..

Přivoňte si ke svěží ovocné, hluboké květinové a sladké vůni této překrásné růžovočervené růži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfuma růže Gartenprinzessin Marie-José je krásná a odolná růže s plnými květy, jejichž vůně vás okouzlí. Zemitá vůně Patchouli v základu se rozvíjí do svěžích ovocných tónů a hluboké květinové vůně a pokračuje až ke sladké vůni zralých malin a rebarbory. Růže kvete opakovaně a můžete ji pěstovat v záhoně i v nádobě na terase. Růže Gartenprinzessin Marie-José získala v roce 2018 ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Vůně ***
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 80 cm
Šířka 40 cm
Velikost květu 6 cm
Barva růžovočervená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: