Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Parfuma růže Kordes 'Gräfin Diana®' 2l kontejner

4 hodnocení
449 Kč / ks 400,89 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Velkokvětá růže, která patří k tomu nejlepšímu od firmy Kordes. Její plné květy v sytých tónech purpurové, červené a fialové se vyznačují nádhernou, ušlechtilou a smyslnou vůní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfuma růže Gräfin Diana je skutečnou královnou mezi růžemi. Upoutá vás jak svými plnými květy v odstínech purpurové, červené a fialové, tak nádhernou výraznou vůní, která v sobě harmonicky snoubí vůni květin a ovoce. Základní tón je medový a jemně zemitý, postupně přechází k vůni květů chmele a plodů broskve s jemným závanem mirabelky. Následně se vůně rozvíjí do klasické růžové noty s citrusovým dechem a hlubokým tónem vonného muškátu s jasnou vůní litchi. Nejvíce růže voní v poledne a večer. Kvete opakovaně a je možné ji pěstovat jak v záhoně, tak v květináči.

Růže Gräfin Diana získala v roce 2014 ocenění ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně ***
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 100 cm
Šířka 60 cm
Velikost květu 8 cm
Barva fialová, červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: