Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 2
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
174
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
118
Barva květu
Bílá
57
Červená
45
Růžová
45
Fialová
29
Žlutá
41
Modrá
3
Oranžová
17
Zelená
5
Černá
2
Mix barev
9
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
1
Únor
4
Březen
12
Duben
93
Květen
116
Červen
58
Červenec
72
Srpen
53
Září
25
Říjen
9
Listopad
4
Prosinec
7
Mrazuvzdornost
Ano
131
Ne
37
Částečně ano
4
Stanoviště
Slunce
163
Polostín
123
Stín
7
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
15
Únor
19
Březen
58
Duben
71
Květen
72
Červen
70
Červenec
22
Srpen
23
Září
126
Říjen
126
Listopad
126
Prosinec
79
Výška rostliny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
35
15 cm
31
20 cm
69
25 cm
35
30 cm
113
35 cm
32
40 cm
233
45 cm
26
50 cm
174
55 cm
10
60 cm
152
70 cm
61
80 cm
91
90 cm
107
100 cm
144
110 cm
66
120 cm
80
130 cm
16
140 cm
16
150 cm
25
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
9
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
174
Výpis produktů
Tulipán 'Candela festival' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3347
Tulipán 'Purple flag' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
3647/10/
Tulipán 'Tabledance' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79453
Tulipán 'Wild Romance' 5 ks
Skladem
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3638
Bledule letní 'Leucojum gravetye giant' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-278
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Gold Party' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
80877
Narcis 'Gentle Giant' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81551
Tulipán 'Blushing Artist' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3609
Tulipán 'Huis ten Bosch' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78347
Tulipán 'Ile de france' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-224
Tulipán 'Jaap groot' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-756
Tulipán 'Mata hari' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
25517
Tulipán 'Purple Crystal' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3353
Mix liliovitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,30 Kč / 1 ks
Detail
13344-10
Tulipán 'Candy Club' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78785
Triteleia 'Hyacinthina' 5 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28909
Tulipán 'Cabanna' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3345
Tulipán 'Double Shake' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79659
Kosatec 'Symphony hollandica' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1100
Pryskyřník 'Ranunculus yellow' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79559
Tulipán 'Fabio' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3486
Tulipán 'Night club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78822
Tulipán 'Rococo double' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-762
Kosatec 'Golden harvest hollandica' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1091
Řebčík 'Uva Vulpis' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78983
Tulipán 'Eagle Wings' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78963
Tulipán 'Gudoshnik double' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
13662/10/
Tulipán 'Texas flame' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78976
Tulipán 'Wind of Change' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ ks
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29897
Mix papouškovitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,30 Kč / 1 ks
Detail
13350-10
Mix papouškovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
449 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,98 Kč / 1 ks
Detail
4040-10-
Okrasný česnek 'Schubertii' 3 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Do košíku
78368
Pryskyřník 'Ranunculus orange' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3378
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Café' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
79554
Triteleia 'Babylon' 5 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,80 Kč / 1 ks
Do košíku
80574
Tulipán 'Negrita Double®' 5 ks
Skladem
od
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17 Kč / 1 ks
Detail
9043/10/
Frézie 'Single Pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78727
Lilie 'Garden Party' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78333
Mix Východ slunce
Skladem
799 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,08 Kč / 1 ks
Do košíku
80814
Narcis 'Tahiti' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
3749/12/
Tulipán 'Happy generation' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
3638/10/
Hvězdník 'Nymph' 1 ks
Skladem
239 Kč
/ balení
Do košíku
78920
Kosatec 'Bronze perfection hollandica' 10 ks
Skladem
105 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,50 Kč / 1 ks
Do košíku
25071
Lilie 'Gwen' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
80871
Pryskyřník 'Ranunculus red' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3380
Tulipán 'Fantasy Creation' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3610
Tulipán 'Joint Division' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ ks
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
29885
Duhovnice paniculata 'Eos' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80268
Frézie 'Single Yellow' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78568
Mix liliovitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
399 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,98 Kč / 1 ks
Detail
9220-10-
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 4.
1
2
4
174
položek celkem
Nahoru