Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 3
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
174
položek celkem
Cena
15
Kč
799
Kč
1
15
799
Na skladě
118
Barva květu
Bílá
57
Červená
45
Růžová
45
Fialová
29
Žlutá
41
Modrá
3
Oranžová
17
Zelená
5
Černá
2
Mix barev
9
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
1
Únor
4
Březen
12
Duben
93
Květen
116
Červen
58
Červenec
72
Srpen
53
Září
25
Říjen
9
Listopad
4
Prosinec
7
Mrazuvzdornost
Ano
131
Ne
37
Částečně ano
4
Stanoviště
Slunce
163
Polostín
123
Stín
7
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
15
Únor
19
Březen
58
Duben
71
Květen
72
Červen
70
Červenec
22
Srpen
23
Září
126
Říjen
126
Listopad
126
Prosinec
79
Výška rostliny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
35
15 cm
31
20 cm
69
25 cm
35
30 cm
113
35 cm
32
40 cm
233
45 cm
26
50 cm
174
55 cm
10
60 cm
152
70 cm
61
80 cm
91
90 cm
107
100 cm
144
110 cm
66
120 cm
80
130 cm
16
140 cm
16
150 cm
25
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
9
200 cm
6
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
174
Výpis produktů
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
419 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,97 Kč / 1 ks
Detail
13362-10
Mix plnokvětých třepenitých tulipánů 50 ks
Skladem
od
549 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 10,98 Kč / 1 ks
Detail
9301-10-
Tulipán 'Callahan' 5 ks
Skladem
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79456
Tulipán 'Double Blizz' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3348
Tulipán 'Fiery club' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
19727
Hvězdník 'Amadeus Candy' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
359 Kč
/ balení
Do košíku
80858
Hvězdník 'Amore' 1 ks
PŘEDOBJEDNÁVKA. Zasíláme v průběhu ŘÍJNA 2026
219 Kč
/ balení
Do košíku
2447
Hvězdník 'Benfica' 1 ks
Skladem
179 Kč
/ balení
Do košíku
2456
Hvězdník 'Dance Valley' 1 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Do košíku
80864
Hvězdník 'Elsa' 1 ks
Skladem
169 Kč
/ balení
Do košíku
80865
Hvězdník 'Hercules' 1 ks
Skladem
179 Kč
/ balení
Do košíku
80867
Hvězdník 'Christmas gift' 1 ks
Skladem
299 Kč
/ balení
Do košíku
81601
Hvězdník 'Lady Jane' 1 ks
Skladem
185 Kč
/ balení
Do košíku
80862
Tulipán 'Crystal beauty' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
78-909
Tulipán 'Leo' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3617
Tulipán 'Love Valley' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3620
Tulipán 'Pretty Woman' 5 ks
Skladem
od
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13 Kč / 1 ks
Detail
78965
Tulipán 'Robbedoes' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3631
Více za méně
169 Kč
–53 %
Begónie 'Bertinii Boliviensis' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78634
Více za méně
Begónie 'Bertinii San Francisco' 1 ks
Vyprodáno
169 Kč
/ balení
Detail
12033
JIŽ ZLEVNĚNO
Více za méně
Begónie 'Bertinii Santa Barbara' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78635
Bohyška 'Mediovariegata' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78539
Bohyška 'Thunderbolt' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
78867
JIŽ ZLEVNĚNO
Bohyška 'Whirlwind' 1 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Detail
79244
Bohyška 'Wide brim' 1 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Detail
78-482
Bukvice lékařská v květináči
Vyprodáno
139 Kč
/ ks
Detail
81324
JIŽ ZLEVNĚNO
Dosna 'Caballero' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
4832
Dosna 'Mandarin Orange' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
80914
JIŽ ZLEVNĚNO
Gloriósa Rothschildiana 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
11175
Hvězdník 'Ferrari' 1 ks
Vyprodáno
179 Kč
/ balení
Detail
80866
JIŽ ZLEVNĚNO
Chocholatice 'Autumnalis' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
78580
JIŽ ZLEVNĚNO
Chocholatice 'Bicolor' 1 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Detail
11688
JIŽ ZLEVNĚNO
Chocholatice 'Comosa' 1 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Detail
78581
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Impression festivo' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
81365
JIŽ ZLEVNĚNO
Jiřina 'Melody Gipsy' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
26114
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Durban' 1 ks
Vyprodáno
15 Kč
/ balení
Detail
80984
JIŽ ZLEVNĚNO
Kala 'Strawberry blush' 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
26669
Kosatec 'White magic hollandica' 10 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Detail
1103
JIŽ ZLEVNĚNO
Křen selský 'Armoracia rusticana' 1 ks sazenice
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
23334
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Happy Heart' 1 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Detail
9998
Lilie 'Rozalynn' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78325
Liliovka srstnatá 'Tricyrtis Hirta' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
23139
Mák velkokvětý 'Harvest moon' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-498
Mák velkokvětý 'May Queen ' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
78-830
Mečík nanus 'Charm' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
26618
Mečík nanus 'Charming Lady' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
26627
Mečík nanus 'Mirella' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
26624
Mečík nanus 'Nymph' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
18902
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Robinetta' 5 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,80 Kč / 1 ks
Detail
18815
Mečík nanus 'Vulcano' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80119
Ovládací prvky výpisu
Načíst 24 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 4.
1
3
4
174
položek celkem
Nahoru