Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 2
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
147
položek celkem
Cena
45
Kč
799
Kč
1
45
799
Na skladě
134
Barva květu
Bílá
49
Červená
6
Růžová
16
Fialová
24
Žlutá
43
Modrá
12
Oranžová
11
Zelená
2
Černá
0
Mix barev
22
Krémová
0
Hnědá
0
Doba květu
Leden
1
Únor
42
Březen
147
Duben
297
Květen
355
Červen
313
Červenec
427
Srpen
346
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
146
Ne
1
Částečně ano
0
Stanoviště
Slunce
136
Polostín
129
Stín
12
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
4
Únor
2
Březen
11
Duben
11
Květen
11
Červen
11
Červenec
4
Srpen
6
Září
139
Říjen
139
Listopad
127
Prosinec
51
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
28
15 cm
20
20 cm
27
25 cm
19
30 cm
31
35 cm
18
40 cm
45
45 cm
8
50 cm
12
55 cm
0
60 cm
8
70 cm
2
80 cm
3
90 cm
3
100 cm
4
110 cm
0
120 cm
0
130 cm
0
140 cm
0
150 cm
0
160 cm
0
170 cm
0
180 cm
0
200 cm
0
75 cm
0
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
0
300 cm
0
60
0
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
147
Výpis produktů
Mix botanických narcisů 30 ks
Skladem
od
179 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 5,97 Kč / 1 ks
Detail
13353/8/1
Modřenec 'Muscari Latifolium' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
3881
Krokus velkokvětý 'Flower record' 10 ks
Skladem
od
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 4,90 Kč / 1 ks
Detail
23181/6/7
Narcis 'Tresamble' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3511
Krokus 'Korolkowii' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3494
Mix modřenců 30 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,63 Kč / 1 ks
Do košíku
79656
Narcis 'Ice king' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-298
Narcis 'Paperwhite Ziva' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-874
Hyacint 'Aqua' 3 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Do košíku
80567
Narcis 'First date' 5 ks
Skladem
139 Kč
/ balení
Měrná cena:
27,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28981
Narcis 'Slim Whitman' 5 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81552
Krokus 'King of the striped' 10 ks
Skladem
od
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 4,90 Kč / 1 ks
Detail
21804/6/7
Krokus 'Prins claus chrysanthus' 10 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-263
Narcis 'Orangery' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-247
Puškinie 'Libanotica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78794
Hyacint 'Miss saigon' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-255
Krokus 'Lilac Beauty' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-880
Krokus 'Vanguard' 10 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,90 Kč / 1 ks
Do košíku
81550
Mix greigii tulipánů 30 ks
Skladem
od
269 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,97 Kč / 1 ks
Detail
25541/10/
Mix plnokvětých narcisů 50 ks
Skladem
od
439 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,78 Kč / 1 ks
Detail
3941-12-
Okrasný česnek 'Nigrum' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3396
Tulipán 'White prince' 5 ks
Skladem
85 Kč
/ balení
Měrná cena:
17 Kč / 1 ks
Do košíku
24669
Mix botanických tulipánů 50 ks
Skladem
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,58 Kč / 1 ks
Do košíku
80589
Narcis 'Golden Dawn' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3382
Narcis 'Lemon Beauty' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28975
Narcis 'Milena' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28984
Narcis 'Rip van winkle' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-250
Pryskyřník 'Ranunculus purple' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
78338
Kosatec Reticulata 'Blue Planet' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80649
Ladoňka zářící 'Luciliae' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
79565
Mix velkokvětých krokusů 30 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,63 Kč / 1 ks
Do košíku
79483
Narcis 'Double Fashion' 5 ks
Skladem
od
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15 Kč / 1 ks
Detail
16391/12/
Narcis 'Minnow' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3463
Narcis 'Quail' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3386
Krokus 'Angustifolius' 10 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-881
Mix narcisů 50 ks
Skladem
339 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,78 Kč / 1 ks
Do košíku
4103
Narcis 'Fortune' 5 ks
Skladem
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
3719/12/
Narcis 'Palmares' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28978
Tulipán 'Princess Household' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3628
Krokus 'Whitewell Purple' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-866
Mix sněženek 30 ks
Skladem
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,30 Kč / 1 ks
Do košíku
4097
Narcis 'Angels Whisper' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3336
Hyacint 'Aiolos' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
19709
Hyacint 'Blue jacket' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
78-260
Hyacint 'Jan bos' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-253
Hyacintovec 'Hispanica white' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78792
Ifeion 'Alberto Castillo' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9127
Ifeion 'Charlotte Bishop' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78360
Krokus 'Aqua' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3492
Krokus 'Fuscotinctus chrysanthus' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-268
Ovládací prvky výpisu
Načíst 47 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
147
položek celkem
Nahoru