Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 3
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
147
položek celkem
Cena
45
Kč
799
Kč
1
45
799
Na skladě
134
Barva květu
Bílá
49
Červená
6
Růžová
16
Fialová
24
Žlutá
43
Modrá
12
Oranžová
11
Zelená
2
Černá
0
Mix barev
22
Krémová
0
Hnědá
0
Doba květu
Leden
1
Únor
42
Březen
147
Duben
297
Květen
355
Červen
313
Červenec
427
Srpen
346
Září
226
Říjen
70
Listopad
31
Prosinec
10
Mrazuvzdornost
Ano
146
Ne
1
Částečně ano
0
Stanoviště
Slunce
136
Polostín
129
Stín
12
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
4
Únor
2
Březen
11
Duben
11
Květen
11
Červen
11
Červenec
4
Srpen
6
Září
139
Říjen
139
Listopad
127
Prosinec
51
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
28
15 cm
20
20 cm
27
25 cm
19
30 cm
31
35 cm
18
40 cm
45
45 cm
8
50 cm
12
55 cm
0
60 cm
8
70 cm
2
80 cm
3
90 cm
3
100 cm
4
110 cm
0
120 cm
0
130 cm
0
140 cm
0
150 cm
0
160 cm
0
170 cm
0
180 cm
0
200 cm
0
75 cm
0
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
0
300 cm
0
60
0
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
147
Výpis produktů
Ladoňka zářící 'Luciliae alba' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80575
Mix greigii tulipánů 50 ks
Skladem
od
429 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,58 Kč / 1 ks
Detail
25544/10/
Narcis 'Sweet desire' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3544
Tulipán 'Eagle Wings' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78963
Hyacint 'Blue star' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
28918
Hyacint 'Top White' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78973
Narcis 'Lowen' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3462
Narcis 'Marie curie diamond' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-245
Sněženka 'Mount Everest' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ ks
Do košíku
29435
Hyacint 'Pink Surprise' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-973
Krokus 'Humming bird' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
80399
Krokus 'Roseus' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3496
Ladoňka 'Siberica Alba' 10 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78795
Mix Východ slunce
Skladem
799 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,08 Kč / 1 ks
Do košíku
80814
Narcis 'Say Cheese' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28969
Narcis 'Tahiti' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
3749/12/
Hyacint 'Purple Star' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
79444
Krokus 'Barr's Purple' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Detail
13308/5/7
Mix kaufmannových tulipánů 50 ks
Skladem
od
359 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,18 Kč / 1 ks
Detail
28768/10
Mix narcisů 30 ks
Skladem
249 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,30 Kč / 1 ks
Do košíku
78817
Narcis 'Take me home' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28990
Narcis 'Yazz' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3391
Narcis 'Yellow cheerfulness' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
79664
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Orange' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
79217
Puškinie 'Libanotica Alba' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9505
Hyacint 'Pink pearl' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-257
Hyacint 'Splendid Cornelia' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3392
Narcis 'White lion' 5 ks
Skladem
od
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15 Kč / 1 ks
Detail
78-297
Tulipán 'Hilde' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3612
Hvězdník 'Christmas gift' 1 ks
Skladem
299 Kč
/ balení
Do košíku
81601
Krokus 'Sieberi tricolor' 10 ks
Skladem
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-867
Mix kaufmannových tulipánů 30 ks
Skladem
od
269 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 8,97 Kč / 1 ks
Detail
28765/10
Sněženka 'Beluga' 5 ks
Skladem
169 Kč
/ balení
Měrná cena:
33,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81597
Sněženka 'Dionysus' 5 ks
Skladem
199 Kč
/ balení
Měrná cena:
39,80 Kč / 1 ks
Do košíku
81598
Čemeřice 'Double Ellen Picotee' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78555
Čemeřice 'Double Ellen Pink' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
11442
Čemeřice 'Double Ellen Purple' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78551
Čemeřice 'Double Ellen Red' 1 ks
Vyprodáno
139 Kč
/ balení
Detail
78550
Čemeřice 'Double Ellen Spotted Pink' 1 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Detail
78553
Čemeřice 'Double Ellen Spotted White' 1 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Detail
78552
Čemeřice 'Orientalis' 1 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Detail
78549
Hyacint 'Delft Blue' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
78-3489
Hyacint 'Woodstock' 3 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Detail
78-722
Mix Královská alej
Vyprodáno
729 Kč
/ balení
Měrná cena:
16,95 Kč / 1 ks
Detail
80817
Mix Oslava jara
Vyprodáno
599 Kč
/ balení
Měrná cena:
9,98 Kč / 1 ks
Detail
80819
Narcis 'The bride' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-860
Narcis 'Ziva' 5 ks
Vyprodáno
109 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3404
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 3 z 3.
1
3
147
položek celkem
Nahoru