Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 6
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
588
položek celkem
Cena
19
Kč
799
Kč
1
19
799
Na skladě
427
Barva květu
Bílá
151
Červená
91
Růžová
124
Fialová
104
Žlutá
117
Modrá
36
Oranžová
49
Zelená
9
Černá
4
Mix barev
56
Krémová
2
Hnědá
1
Doba květu
Leden
0
Únor
41
Březen
146
Duben
295
Květen
326
Červen
214
Červenec
196
Srpen
120
Září
50
Říjen
14
Listopad
3
Prosinec
0
Mrazuvzdornost
Ano
588
Ne
221
Částečně ano
26
Stanoviště
Slunce
533
Polostín
442
Stín
46
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
11
Únor
10
Březen
222
Duben
241
Květen
239
Červen
235
Červenec
129
Srpen
143
Září
500
Říjen
493
Listopad
449
Prosinec
216
Velikost květiny
8 cm
1
9 cm
1
10 cm
32
15 cm
28
20 cm
55
25 cm
32
30 cm
87
35 cm
32
40 cm
183
45 cm
19
50 cm
131
55 cm
10
60 cm
116
70 cm
37
80 cm
55
90 cm
48
100 cm
72
110 cm
17
120 cm
23
130 cm
6
140 cm
6
150 cm
14
160 cm
3
170 cm
3
180 cm
8
200 cm
5
75 cm
1
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
2
300 cm
1
60
1
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
588
Výpis produktů
Narcis 'Minnow' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3463
Narcis 'Quail' 5 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3386
Okrasný česnek 'Gladiator' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Detail
3848-16
Okrasný česnek 'Moly luteum' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78578
Tulipán 'Huis ten Bosch' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78347
Tulipán 'Negrita parrot' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-199
Tulipán 'Purple Crystal' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3353
Tulipán 'Royal centennial' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3632
Hyacintovec 'Hispanica blue' 10 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9166
Ifeion 'Uniflorum Rolf Fiedler' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78362
Kosatec 'Symphony hollandica' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1100
Krokus 'Angustifolius' 10 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-881
Ladoník 'Blue candle' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
28906
Ladoňka zářící 'Luciliae' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
79565
Lilie 'Josephine' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80882
Lilie 'Orange Planet' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
79464
Lilie 'Pearl Frances' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80925
Lilie 'Rapid Red' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80935
Mix narcisů 50 ks
Skladem
339 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,78 Kč / 1 ks
Do košíku
4103
Narcis 'Fortune' 5 ks
Skladem
od
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 11,80 Kč / 1 ks
Detail
3719/12/
Narcis 'Palmares' 5 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28978
Okrasný česnek 'Purple Rain' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
9202
Tulipán 'Cranberry thistle' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78386
Tulipán 'Double Shake' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
79659
Tulipán 'Drakensteyn' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78387
Tulipán 'Princess Household' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3628
Krokus 'Whitewell Purple' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-866
Liliochvostec himalájský 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-3648
Narcis 'Angels Whisper' 5 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3336
Narcis 'Casual elegance bulbocodium' 5 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3507
Tulipán 'Candy Club' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78785
Tulipán 'Carnaval de nice' 5 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Do košíku
78-219
Tulipán 'Valdivia' 5 ks
Skladem
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3635
Česnek sicilský 'Nectaroscordum' 10 ks
Skladem
od
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,90 Kč / 1 ks
Detail
9502/8/1
Hyacint 'Aiolos' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
19709
Hyacint 'Blue jacket' 3 ks
Skladem
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
25 Kč / 1 ks
Do košíku
78-260
Hyacint 'Jan bos' 3 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
78-253
Hyacintovec 'Hispanica white' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78792
Kosatec 'Golden harvest hollandica' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1091
Kosatec Reticulata 'Clairette' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
25074
Krokus 'Aqua' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3492
Lilie 'Sweet Surrender' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80940
Mix papouškovitých tulipánů 30 ks
Skladem
od
279 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 9,30 Kč / 1 ks
Detail
13350-10
Narcis 'Prototype' 5 ks
Skladem
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
25,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28963
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Amalia Olson' 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-3434
Pryskyřník 'Ranunculus yellow' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79559
Sněženka podsněžník 'Nivalis' 5 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-286
Tulipán 'Cabanna' 5 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
17,80 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3345
Tulipán 'Fabio' 5 ks
Skladem
od
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 15,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3486
Tulipán 'Miranda' 5 ks
Skladem
od
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78348
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 12.
1
6
12
588
položek celkem
Nahoru