Parfuma růže Kordes 'Rosengräfin Marie Henriette®' 2l kontejner

Neohodnoceno
449 Kč / ks 400,89 Kč bez DPH
Skladem

Velkokvětá růže pojmenovaná na počest hraběnky Marie Henriety Chotkové, růžařky světového formátu. Potěšte se unikátní vůní s lékořicovými a anýzovými tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parfuma růži Rosengräfin Marie Henriette si zamilují především příznivci lékořice a anýzu. Kořeněné tóny se nenásilně prolínají s klasickou růžovou vůní v základu a svěží jablečnou vůní v srdci. Kořeněný aspekt dominuje u čerstvě otevřeného květu. Velké růžové květy kvetou opakovaně, růži můžete pěstovat v záhoně i v květináči. Růže se pyšní oceněním ADR, což je mezinárodní zkouška kvality růží. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen výrazně krásné, ale také odolné, zdravé a je snadné je vypěstovat.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně ***
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 80 cm
Šířka 50 cm
Velikost květu 10 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: