Pnoucí růže Kordes 'Aloha®' 2l kontejner

Neohodnoceno
329 Kč / ks 293,75 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Bohatě kvetoucí popínavá růže s lososovo-růžovými květy. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Aloha je robustní popínavá růže lososovo-růžové barvy, která se v dospělosti dorůstá až 300 cm. Kvete opakovaně a krásně ovocně voní. Vytváří dlouhé pevné výhony a kvůli své popínavosti vyžaduje pevnou oporu. Růže je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Využijete ji pro ozdobu zahradních zdí nebo si z ní vykouzlete růžový baldachýn nad zahradní lavičkou.

Je ideální pro výsadbu s jinými druhy růží z řady Kordes Rosen.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně **+
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště slunečné
Výška 300 cm
Šířka 100 cm
Velikost květu 10 cm
Barva lososovo-růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: