Pnoucí růže Kordes 'Hella' 2l kontejner

Neohodnoceno
329 Kč / ks 293,75 Kč bez DPH
Skladem

Pnoucí růže s poloplným květem a čistě bílou barvou okvětních lístků a svítivě žlutým středem. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Hella je pnoucí růže čistě bílé barvy, která se v dospělosti dorůstá až 250 cm. Kvete opakovaně a poloplně. Tato odrůda získala několik ocenění – konkrétně Zlatou medaili Tokio 2010 a Bronzovou medaili Baden-Baden 2010. Rostlina je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Využijete ji pro ozdobu zahradních zdí nebo si z ní vykouzlete čistě bílý baldachýn nad zahradní lavičkou.

Je ideální pro výsadbu s jinými druhy růží z řady Kordes Rosen.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně +++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí ***+
Stanoviště slunečné
Výška 250 cm
Šířka 100 cm
Velikost květu 9 cm
Barva čistě bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: