Objednávky obsahující produkty skladem odesíláme do 2 pracovních dní, předobjednávky budeme rozesílat v srpnu až září.

Pnoucí růže Kordes 'Lavender Siluetta®' 2l kontejner

Neohodnoceno
329 Kč / ks 293,75 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pnoucí růže s drobnými růžovými kvítky bohatého květenství ideální pro vysazení k plaňkovému plotu, obelisku či nižší treláži. Kvete opakovaně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže Kordes Lavender Siluetta je pnoucí růže růžové barvy, která se v dospělosti dorůstá až 180 cm. Kvete opakovaně drobnými kvítky bohatého květenství. Rostlina je vysoce odolná proti mrazu a chorobám. Využijete ji pro ozdobu zahradních zdí nebo si z ní vykouzlete růžový baldachýn nad zahradní lavičkou.

Je ideální pro výsadbu s jinými druhy růží z řady Kordes Rosen.

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu a živin v půdě, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jamku a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu ***
Mrazuvzdornost ***
Odolnost vůči černi ***+
Odolnost vůči padlí **++
Stanoviště slunečné
Výška 180 cm
Šířka 70 cm
Velikost květu 4 cm
Barva růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: