Velkokvětá růže Kordes 'Better Times®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Předobjednávka. Zasíláme v měsíci duben.

Oranžovorůžová kráska, která zaujme každého pěstitele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika odrůdy růže 'Better Times®' spočívá v její mimořádné popularitě, zejména díky vysoké odolnosti vůči chorobám a mrazům. Během letního období vynikají atraktivní plné květy, jejichž žlutě oranžová barva s růžovým zbarvením přitahuje pozornost. Tyto květy jsou rovněž vhodné pro řez. Tato růže dosahuje výšky 1 metru a šířky 0,5 metru, což ji řadí mezi kompaktní odrůdy. 

Základem pro úspěšné pěstování růže je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže má ráda slunce, ale nepotřebuje jej celý den, bohatě jí stačí 5 hodin slunečního svitu denně.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Velkokvěté růže
Barva květu: Žlutá, Oranžová, Lososová
Šířka: 40 cm
Stanoviště: Slunné
Vzdálenost při sázení: 4 na m2
Velikost květu: 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: