Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 5
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
210
položek celkem
Cena
15
Kč
529
Kč
1
15
529
Na skladě
91
Barva květu
Bílá
225
Červená
158
Růžová
210
Fialová
139
Žlutá
157
Modrá
46
Oranžová
72
Zelená
16
Černá
7
Mix barev
76
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
0
Únor
8
Březen
16
Duben
59
Květen
79
Červen
78
Červenec
121
Srpen
100
Září
70
Říjen
21
Listopad
8
Prosinec
3
Mrazuvzdornost
Ano
124
Ne
71
Částečně ano
12
Stanoviště
Slunce
192
Polostín
98
Stín
17
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
7
Únor
30
Březen
108
Duben
147
Květen
146
Červen
146
Červenec
39
Srpen
42
Září
117
Říjen
113
Listopad
106
Prosinec
53
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
4
15 cm
3
20 cm
13
25 cm
8
30 cm
30
35 cm
7
40 cm
57
45 cm
10
50 cm
45
55 cm
0
60 cm
39
70 cm
21
80 cm
23
90 cm
40
100 cm
50
110 cm
29
120 cm
28
130 cm
4
140 cm
5
150 cm
7
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
3
200 cm
0
75 cm
0
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
0
300 cm
0
60
0
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
210
Výpis produktů
Tulipán 'Hilde' 5 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
15,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3612
Tulipán 'Ice Cream' 5 ks
Vyprodáno
od
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 17,80 Kč / 1 ks
Detail
4058/10/
Tulipán 'La belle epoque' 5 ks
Vyprodáno
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Detail
25511
Tulipán 'Magic sensation' 5 ks
Vyprodáno
159 Kč
/ balení
Měrná cena:
31,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3622
Tulipán 'Maitresse' 5 ks
Vyprodáno
119 Kč
/ balení
Měrná cena:
23,80 Kč / 1 ks
Detail
78-3623
Zavinutka 'Beauty of cobham' 1 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Detail
78544
Zavinutka 'Croftway Pink' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
26426
Zefírové lilie 'Zephyranthes Robustus' 20 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,95 Kč / 1 ks
Detail
17997
JIŽ ZLEVNĚNO
Zmijovec cibulonosný 'Amorphophallus bulbifer' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
23373
Želvice 'Chelone obliqua' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
14253
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 5.
1
5
210
položek celkem
Nahoru