Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 4
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
210
položek celkem
Cena
15
Kč
529
Kč
1
15
529
Na skladě
91
Barva květu
Bílá
225
Červená
158
Růžová
210
Fialová
139
Žlutá
157
Modrá
46
Oranžová
72
Zelená
16
Černá
7
Mix barev
76
Krémová
2
Hnědá
4
Doba květu
Leden
0
Únor
8
Březen
16
Duben
59
Květen
79
Červen
78
Červenec
121
Srpen
100
Září
70
Říjen
21
Listopad
8
Prosinec
3
Mrazuvzdornost
Ano
124
Ne
71
Částečně ano
12
Stanoviště
Slunce
192
Polostín
98
Stín
17
Interiér
0
Termín výsadby
Leden
7
Únor
30
Březen
108
Duben
147
Květen
146
Červen
146
Červenec
39
Srpen
42
Září
117
Říjen
113
Listopad
106
Prosinec
53
Výška rostliny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
4
15 cm
3
20 cm
13
25 cm
8
30 cm
30
35 cm
7
40 cm
57
45 cm
10
50 cm
45
55 cm
0
60 cm
39
70 cm
21
80 cm
23
90 cm
40
100 cm
50
110 cm
29
120 cm
28
130 cm
4
140 cm
5
150 cm
7
160 cm
1
170 cm
1
180 cm
3
200 cm
0
75 cm
0
60 - 180 cm
0
1,2 m
0
až 100 cm
0
300 cm
0
60
0
190 cm
0
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
210
Výpis produktů
Mečík 'Karma' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81213
Mečík 'Kingston Ruffle' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
17835/12
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Louise' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
81089
Mečík 'Magenta princess' 5 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
81090
Mečík 'Mango Muse' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80114
Mečík 'My Love' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
17838/8/1
Mečík 'Ocaso' 5 ks
Vyprodáno
75 Kč
/ balení
Měrná cena:
15 Kč / 1 ks
Detail
17841/12
Mečík 'Pink Lady' 5 ks
Vyprodáno
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
11 Kč / 1 ks
Detail
8398/12/
Mečík 'Pink Lightning' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
17850/12
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Priscilla' 5 ks
Vyprodáno
od
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3,80 Kč / 1 ks
Detail
980/8/1
Mečík 'Rose supreme' 5 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Detail
986/12/
Mečík 'Ted's Frizzle' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81217
Mečík 'Titanic' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
81218
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Violet King' 5 ks
Vyprodáno
od
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 7,80 Kč / 1 ks
Detail
27017/8/1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Wine and roses' 5 ks
Vyprodáno
od
19 Kč
/ balení
Měrná cena:
od 3,80 Kč / 1 ks
Detail
13824/8/1
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík 'Xperience' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
81220
Mečík nanus 'Carine' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
11667
Mečík nanus 'Elvira' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
78-553
Mečík nanus 'Charm' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
26618
Mečík nanus 'Charming Lady' 5 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
11,80 Kč / 1 ks
Detail
26627
Mečík nanus 'Nathalie' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
78-798
Mečík nanus 'Nymph' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
18902
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Prins Claus' 5 ks
Vyprodáno
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Detail
78843
JIŽ ZLEVNĚNO
Mečík nanus 'Robinetta' 5 ks
Vyprodáno
29 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,80 Kč / 1 ks
Detail
18815
Mečík nanus 'Vulcano' 5 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Detail
80119
Mix Babiana stricta 15 ks
Vyprodáno
129 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,60 Kč / 1 ks
Detail
80132
Mix Babiana stricta 30 ks
Vyprodáno
209 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,97 Kč / 1 ks
Detail
78906
Mochna nepálská 'Ron Mcbeath' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80153
JIŽ ZLEVNĚNO
Nerine 'Bowdenii' 3 ks
Vyprodáno
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
16,33 Kč / 1 ks
Detail
13815
JIŽ ZLEVNĚNO
Okrasný česnek 'Cernuum' převislý 1 ks
Vyprodáno
85 Kč
/ balení
Detail
78-3585
Orchidej vzpřímená 'Striata pink' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
5285
Orlíček 'Crimson star' 3 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Detail
5288
Orlíček 'Nora barlow' 3 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
26,33 Kč / 1 ks
Detail
78-506
Pivoňka 'Alertie' 1 ks
Vyprodáno
185 Kč
/ balení
Detail
5105
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Alexander fleming' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
78-98
Pivoňka 'Alexander fleming' v květináči
Vyprodáno
309 Kč
/ ks
Detail
78-3483
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Edulis Superba' 1 ks
Vyprodáno
149 Kč
/ balení
Detail
81118
Pivoňka 'Kansas' 1 ks
Vyprodáno
185 Kč
/ balení
Detail
78-469
Pivoňka 'Sebastiaan Maas' 1 ks
Vyprodáno
249 Kč
/ balení
Detail
81116
Plamenka 'Rijnstroom' 3 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Měrná cena:
21,67 Kč / 1 ks
Detail
78546
Plamenka 'Starfire' 3 ks
Vyprodáno
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
29,67 Kč / 1 ks
Detail
78-1000
Slézová růže 'Double Pink' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
78521
Slézová růže 'Double Salmon' 5 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Měrná cena:
19,80 Kč / 1 ks
Detail
78857
Srdcovka nádherná 'Spectabilis' 1 ks
Vyprodáno
99 Kč
/ balení
Detail
22863
Šuškarda 'Liatris spicata' 10 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,90 Kč / 1 ks
Detail
14406
JIŽ ZLEVNĚNO
Třapatkovka Echinacea 'Butterfly Kisses' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
26267
Třapatkovka Echinacea 'Green Twister' 1 ks
Vyprodáno
65 Kč
/ balení
Detail
80186
Třapatkovka Echinacea 'Purpurea double decker' 1 ks
Vyprodáno
59 Kč
/ balení
Detail
80185
Třapatkovka Echinacea 'Purpurea magnus' 1 ks
Vyprodáno
69 Kč
/ balení
Detail
80184
Tuberóza hlíznatá 'Pink Sapphire' 1 ks
Vyprodáno
79 Kč
/ balení
Detail
78626
Ovládací prvky výpisu
Načíst 10 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 5.
1
4
5
210
položek celkem
Nahoru