Miniaturní růže Kordes 'Caracho®' 2l kontejner

Neohodnoceno
279 Kč / ks 249,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tato miniaturní rudá kráska s uhrančivými květy roste v širokém keříku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miniaturní růže Kordes Caracho je novinkou roku 2021. V roce 2020 získala také mezinárodní zkoušku kvality ADR. Titulem ADR jsou označeny pouze růže, které jsou nejen krásné, ale také odolné, zdravé a jejich pěstování je snadné. Proto jsou vhodné i do těch nejnáročnějších podmínek.

Tato mnohokvětá růže s výrazně červenými květy s bělavým vnějškem kvete opakovaně. Keříky dorůstají až do šířky 70 cm a výšky 50 cm. Vhodná je do smíšených záhonů. Vyniká vysokým zdravím svých listů

Základem pro úspěšné pěstování růží je dostatečně hluboká a propustná půda, ideálně jílovito-písčitá. Drobné kamínky nevadí, pokud drenážují. Zásadní je potom dostatek vzduchu v půdě a živin, ideální je hnojit dvakrát až třikrát za sezonu. Růže Kordes Caracho je velmi odolná vůči slunci.

Při vysazování kontejnerových rostlin si připravte dostatečně hlubokou jámu a rostlinu do ní zasaďte tak, aby místo štěpování bylo přibližně 5 cm pod povrchem. Tak bude nejcennější část růže chráněná před vnějšími nepříznivými vlivy, jako jsou mráz, vítr, UV záření nebo mechanické poškození.

Přečtěte si v našem článku více o tom, jak růže sázet a jak se o ně starat.

Vůně *++
Plnost květu **+
Mrazuvzdornost **+
Odolnost vůči černi ****
Odolnost vůči padlí ****
Stanoviště slunečné
Výška 50 cm
Šířka 70 cm
Velikost květu 5 cm
Barva krémově bílá, červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: