Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Aby vám to u nás kvetlo, používáme cookies.
Zlepšují web a zobrazují obsah, který vás zajímá. Bez vašeho souhlasu je nepoužíváme. Souhlasíte?
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Objednávky odesíláme během 1–3 pracovních dnů.
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 477 477 057
eshop@jahodarnabrozany.cz
Obchodní podmínky
Doprava a platba
Podmínky ochrany údajů
Cookies Policy
Hodnocení obchodu
Velkoobchod / B2B spolupráce
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
O nás
Hodnocení obchodu
Doprava a platba
Program pro organizace a instituce
Články
Kontakty
Cibuloviny a hlízy
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Sazenice jahodníku
Frigo sadba sazenic jahodníků
Zakořeněné jahodníky v 10ti packu
Sety pro pěstování jahod
Jahodníky v květináči
Vše pro pěstování jahod
Český česnek
Vše pro česnek
Český černý česnek
Prostokořenné sazenice květin a trvalek
Ostatní sazenice květin a trvalek
Řebříčky obecné - Achillea
Bohyšky - Hosta
Mák velkokvětý - Papaver
Rozrazily - Veronica
Juky - Yucca
Liliovky - Tricyrtis Hirta
Jarmanky - Astrantia
Rozchodníky - Sedum
Čechravy - Astilbe
Třapatkovky - Echinacea
Čemeřice - Helleborus
Plamenky - Phloxy
Denivky - Hemerocallis
Lupiny - Vlčí boby
Kalokvěty - Agapanthus
Mnohokvěty - Kniphofia
Slézové růže - Alcea
Orchideje vzpřímené - Bletilla striata
Orlíčky - Aquilegia
Boubelky - Platycodon
Zápleváky - Helenium
Hvězdnice - Aster
Zavinutky - Monarda
Náprstníky - Digitalis
Prvosenky
Želvice - Chelone
Dvojostice
Mochny stříbrné - Potentilla
Bylinky
Trvalky
Trvalky na slunce
Trvalky do polostínu
Trvalky do stínu
Jiřiny v květináči
Rozrazily v květináči
Třapatkovky v květináči
Sasanky v květináči
Srdcovky v květináči
Bohyšky v květináči
Orlíčky v květináči
Kalokvěty v květináči
Kosatce v květináči
Pivoňky v květináči
Ostatní trvalky v květináči
Letničky
Vše pro trvalky
Růže
Stromkové růže
Pnoucí růže
Mnohokvěté růže
Parfuma růže
Velkokvěté růže
Půdopokryvné růže
Miniaturní růže
Keřové růže
Vše pro růže
Drobné ovoce
Ovoce na balkón
Kanadské borůvky
Vinná réva
Maliny
Angrešt
Ostružiny
Fíkovníky
Lískové ořechy
Rybíz
Arónie - Černý jeřáb
Rakytník
Muchovník - indiánská borůvka
Moruše
Vše pro drobné ovoce
Kiwi
Kaštanovník
Rarity
Okrasné keře a květiny
Vše pro okrasné rostliny
Novinky 2026
Živé ploty
Bambusy
Javory japonské
Hortenzie
Rarity
Vajgélie
Levandule
Dřišt'ály
Jehličnany
Habry
Tavoly
Pustoryly
Šeříky
Rododendrony
Ořechokřídlece
Motýlí keře
Magnólie
Ibišky
Azalky
Blahovičník - Eucalyptus
Vřesy a vřesovce
Okrasné trávy a traviny
Nízké okrasné trávy
Vysoké okrasné trávy
Vše pro okrasné trávy
Semena a osiva
Semínka zeleniny
Semínka květin
Variace semen
Sazenice křenu a chřestu
Sazečka cibule
Trávy pro zvířata
Bylinky
Květiny
Rarity
Vše pro sázení
Ovocné stromy
Sloupovité a zakrslé ovocné stromy
Jabloně
Hrušně
Višně
Třešně
Broskvoně
Meruňky
Nektarinky
Švestky a pološvestky
Stromkové drobné ovoce
Zahradnické potřeby
Trávníkový program
Truhlíky a květináče
Zahradní nářadí
Hnojiva a substráty
Zahradní doplňky
Dětský program
Zavlažovací program
Textilie a fólie
Kompostéry
Ochrana rostlin
Sušící sítě
Nepromokavé plachty
Vyvýšené záhony
Dřevěné vyvýšené záhony
Plastové vyvýšené záhony
Pěstování na balkóně
Jahody na balkoně
Sety pro pěstování
Bylinky
Sazenice drob. ovoce
Semena a sadba
Truhlíky a květináče
Substráty a hnojiva
Zahradnické potřeby
Farmářské potraviny
Matcha Tea
Kampotský pepř a sůl
Omáčky, pasty, pesta a pomazánky
Báťkovy bylinkové sirupy
Hotová jídla - Expres menu
Houby
Pěstování hub
Sušící sítě
Knihy o houbách
Shiitake
Dekorace
Tipy na dárky
Svíčky a vůně
Podzim
Vánoce
Velkoobchodní boxy
Boxy s tulipány
Boxy s narcisy
Boxy s krokusy
Boxy s duhovnicemi
Boxy s fréziemi
Boxy s modřenci
Boxy s okrasnými česneky
VÝPRODEJ
Zlevněné cibuloviny a sazenice
Zlevněné trvalky
Zlevněné zahradnické potřeby
Okrasné keře a květiny
Drobné ovoce
Květináče, truhlíky a obaly
Knihy - Dům, zahrada a květiny
Stabilizované rostliny a mechy
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Cibuloviny a hlízy
Cibuloviny a hlízy
, Strana 2
Podzimní cibuloviny
Vše pro květiny
Jarní cibuloviny
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
490
položek celkem
Cena
15
Kč
515
Kč
1
15
515
Na skladě
149
Barva květu
Bílá
127
Červená
106
Růžová
146
Fialová
74
Žlutá
79
Modrá
18
Oranžová
49
Zelená
9
Černá
4
Mix barev
32
Krémová
0
Hnědá
3
Doba květu
Leden
0
Únor
9
Březen
11
Duben
20
Květen
104
Červen
271
Červenec
410
Srpen
338
Září
220
Říjen
62
Listopad
26
Prosinec
9
Mrazuvzdornost
Ano
239
Ne
213
Částečně ano
26
Stanoviště
Slunce
423
Polostín
190
Stín
40
Interiér
1
Termín výsadby
Leden
29
Únor
101
Březen
385
Duben
492
Květen
490
Červen
485
Červenec
169
Srpen
185
Září
549
Říjen
541
Listopad
501
Prosinec
234
Velikost květiny
8 cm
0
9 cm
0
10 cm
7
15 cm
8
20 cm
28
25 cm
8
30 cm
50
35 cm
15
40 cm
82
45 cm
11
50 cm
72
55 cm
8
60 cm
70
70 cm
54
80 cm
80
90 cm
101
100 cm
128
110 cm
66
120 cm
80
130 cm
16
140 cm
16
150 cm
24
160 cm
5
170 cm
4
180 cm
8
200 cm
4
75 cm
4
60 - 180 cm
1
1,2 m
1
až 100 cm
3
300 cm
1
60
0
190 cm
2
Vymazat filtry
Položek k zobrazení:
490
Výpis produktů
Lilie 'Roselily Edsilia ®' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
78-912
Lilie 'Sweet Surrender' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80940
Lilie 'White Planet' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
9981
Mix jednoduchých frézií 30 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,97 Kč / 1 ks
Do košíku
79657
Okrasný česnek 'Moly luteum' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78578
Kosatec 'Symphony hollandica' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1100
Lilie 'Orange Planet' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
79464
Lilie 'Pearl Frances' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80925
Lilie 'Rapid Red' 1 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Do košíku
80935
Okrasný česnek 'Purple Rain' 5 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
13,80 Kč / 1 ks
Do košíku
9202
Duhovnice 'Spotlight' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78357
Kosatec 'Golden harvest hollandica' 10 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Měrná cena:
6,90 Kč / 1 ks
Do košíku
1091
Kosatec Reticulata 'Clairette' 10 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Měrná cena:
8,90 Kč / 1 ks
Do košíku
25074
Lilie 'Peppard Gold' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78376
Pryskyřník 'Ranunculus yellow' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
79559
Sasanka věncová 'The Bride' 15 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
80961
Triteleia 'Hyacinthina' 5 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
7,80 Kč / 1 ks
Do košíku
28909
Duhovnice 'Yellow Emperor' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78359
Kosatec 'Saphire beauty hollandica' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78803
Lilie 'Claude Shride' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78375
Lilie 'Golden Stone' 1ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
920
Lilie 'Yellow Planet' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
79466
Mix lilií 10 ks
Skladem
429 Kč
/ balení
Měrná cena:
42,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78513
Mix plnokvětých frézií 50 ks
Skladem
229 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,58 Kč / 1 ks
Do košíku
78-665
JIŽ ZLEVNĚNO
Pivoňka 'Amalia Olson' 1 ks
Skladem
149 Kč
/ balení
Do košíku
78-3434
Pryskyřník 'Ranunculus orange' 3 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
13 Kč / 1 ks
Do košíku
78-3378
Šťavel čtyřlístek 'Iron cross' 10 ks
Skladem
39 Kč
/ balení
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-516
Duhovnice 'Hogard' 10 ks
Skladem
59 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,90 Kč / 1 ks
Do košíku
9112
Frézie 'Double blue' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-664
Frézie 'Double orange' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-847
Kosatec 'Bronze perfection hollandica' 10 ks
Skladem
105 Kč
/ balení
Měrná cena:
10,50 Kč / 1 ks
Do košíku
25071
Lilie 'African queen' 1 ks
Skladem
99 Kč
/ balení
Do košíku
3920
Lilie 'Miss Peculiar' 1 ks
Skladem
65 Kč
/ balení
Do košíku
80910
JIŽ ZLEVNĚNO
Lilie 'Must See' 1 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Do košíku
80917
Lilie 'Sunny morning' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
944
Pryskyřník 'Ranunculus Picotee Café' 3 ks
Skladem
55 Kč
/ balení
Měrná cena:
18,33 Kč / 1 ks
Do košíku
79554
Řebčík 'Uva Vulpis' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78983
Sasanka věncová 'Hollandia' 15 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Měrná cena:
5,27 Kč / 1 ks
Do košíku
26531
Frézie 'Double yellow' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
4766
Lilie 'Garden Party' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
78333
Lilie 'Henryi' 1 ks
Skladem
89 Kč
/ balení
Do košíku
9235
Lilie 'My wedding' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
78-559
Lilie 'Red County' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80936
Lilie 'Rosella's Dream' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
80937
Lilie 'Tinilco' 1 ks
Skladem
69 Kč
/ balení
Do košíku
947
Okrasný česnek 'Red Mohican ' 1 ks
Skladem
79 Kč
/ balení
Do košíku
78370
Frézie 'Double pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-663
Frézie 'Double white' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78-383
Frézie 'Single Orange' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78566
Frézie 'Single Pink' 10 ks
Skladem
49 Kč
/ balení
Měrná cena:
4,90 Kč / 1 ks
Do košíku
78727
Ovládací prvky výpisu
Načíst 50 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 10.
1
2
10
490
položek celkem
Nahoru